Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Ndërron jetë një punëtor në Korçë, humbi ekuilibrin dhe ra nga kati i dytë i banesës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person ka humbur jetën pasditen e sotme në Korçë.

Ai ishte duke punuar në një shtëpi, por ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë nga kati i dytë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si ‘Trekëndëshi” dhe personi që ka ndërruar jetë është Hajret Shkëmbi.

Më shumë

spot_img
spot_img