Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Ndërron jetë një grua në Lushnjë, humbi kontrollin e motorit dhe ra në kanal

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Lushnjë, ku ka humbur jetën një grua.

Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Krujtje- Ngurrëz, ku një motor ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Motori drejtohej nga shtetësja Afërdita Rasti, e cila ka ndërruar jetë si pasojë e asksidentit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe paraprakisht dyshohet se gruaja ka humbur kontrollin e motormjetit si pasojë e shpejtësisë së lartë.

Më shumë


spot_img
spot_img