Ndërron jetë nëna pranë shtratit të djalit të sëmurë

Publikuar tek: bota, më 15:56 06-02-2019 Ndërron jetë nëna pranë shtratit të djalit të sëmurë

Sarah Jane Brazili, 32 vjeç është gjetur pa shenja jete nga mjekët e spitalit në Tallaght, Dublin, të dielën.

Ajo ndodhej në spital për shkak se kishte shtruar djalin e sëmurë  dhe ka ndërruar jetë krejt papritur.

Nëna ishte nga Killinardin, një lagje në jug të kryeqytetit irlandez.

Gjithë personeli i spitali i ka shprehur ngushëllimet familjes së saj. Autoritetet e zonën i kanë ofruar mbështetej familjes së të ndjerës.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tërmeti 6.1 ballë godet Indonezinë
Lumë arrestimesh në Spanjë, në pranga edhe dy shqiptarë »
Article Logic
Execution time: 0.011144161224365
array(1) { ["section"]=> string(59) "nderron-jete-nena-prane-shtratit-te-djalit-te-semure-151799" }