Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Ndërron jetë në spitalin e Sarandës 33 vjeçari italian, dyshimet e para

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një turist italian ka ndërruar jetë sot në spitalin e Sarandës. Paraprakisht mësohet se shtetasi italian me iniciale D. N., 33 vjeç, ka shkuar në spital për të marrë ndihmë mjekësore dhe më pas ka ndërruar jetë, dyshohet si pasojë e arresti kardiak.

Grupi hetimor ka mbëritur në ambientet e spitalit dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sarandë/Informacion paraprak:

Sot, rreth orës 16:30, në spitalin e Sarandës, ka mbërritur për ndihmë mjekësore shtetasi italian D. N., 33 vjeç, i cili më pas ka ndërruar jetë në spital, dyshohet si pasojë e një arresti kardiak. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img