Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

Ndërron jetë në moshën 54-vjeçare aktori i njohur, vuante nga një sëmundje e rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur amerikan Paul Ritter ka ndërruar jetë në moshën 54-vjeçare, nga një tumor në tru.

Agjenti i aktorit, që ka luajtur në disa filma duke përfshirë Harry Potter dhe Friday Night Dinner, ka treguar se Ritter ka ndërruar jetë në shtëpinë e tij pranë familjes, gruas dhe 2 djemve.

“I shkatërruar nga ky lajm tmerrësisht i trishtuar. Paul ishte një qenie njerëzore e bukur dhe e mrekullueshme. I sjellshëm, super i kujdesshëm dhe aktori më i mirë me të cilin kam punuar ndonjëherë,” tha përfaqësuesi i tij.

Ritter ishte një aktor i talentuar i skenës dhe ishte nominuar për një çmim Olivier në 2006 për interpretimin e tij në Coram Boy dhe për një çmim Tony për rolin e tij në 2009 Conquests Norma

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img