Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
74 %
1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Ndërron jetë në moshën 34-vjeçare aktori i famshëm

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i Broadway, Quentin Oliver Lee ka ndërruar jetë para kohe, në moshën 34 vjeçare.

Gruaja e tij, Angie Lee Graham konfirmoi lajmin e trishtë përmes një postimi në Instagram, duke thënë se aktori vdiq nga kanceri i zorrës së trashë në orët e para të mëngjesit të së enjtes.

 “Pashë frymëmarrjet e tij të fundit, e mbajta fort dorën dhe ndjeva se rrahjet e tij të zemrës po largoheshin ngadalë. Ai kishte një buzëqeshje në fytyrën e tij dhe ishte i rrethuar nga ato”, shkroi ajo në Instagramin e aktorit duke shtuar “Ishte paqësore dhe e përsosur.” –ka shkruar ajo.

Por gruaja e Lee nuk specifikoi shkakun e vdekjes së tij në njoftim.

Më shumë


spot_img

spot_img