Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ndërron jetë në moshën 28-vjeçare aktori i njohur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c56893c69aecad14675fc9339f4685fa

Aktori i njohur, Jahmil French, ka ndërruar jetë në moshën 28-vjeçare.

Lajmi i hidhur është konfirmuar për ‘Page Six’ nga përfaqësuesi i aktorit kanadez, i cili ishte mjaft i njohur për rolin e tij si ‘Dave Turne’r në serialin adoleshent “Degrassi

“Me një zemër të rëndë unë konfirmoj vdekjen e një miku dhe klienti të dashur, Jahmil French. Ai do të mbahet mend nga shumë njerëz për pasionin e tij për artet, angazhimin e tij  dhe personalitetin e tij të gjallë. Unë kërkoj që të mbani familjen dhe miqtë e tij në mendimet dhe lutjet tuaja në këtë kohë të vështirë”,  tha përfaqësuesi në një deklaratë.

Nuk dihet shkaku që ka ndërruar jetë aktori në moshën 28-vjeçare.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img