Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Humbje e madhe për komunitetin, ndërron jetë mjeku i njohur neurolog, Ali Kuqo

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8e4a482b5d2cb2e4e19e4d87a4475b8d

Doktori i njohur neurolog Ali Kuqo ka ndërruar jetë sot, për shkaqe natyrale. Profesori i nderuar Kuqo ishte një nga neurologët më të mirënjohur shqiptarë, nga Tirana.

Largimi i tij nga jeta la pas shumë lot dhe dhimbje te familjarët dhe gjithë të dashurit.

13407254_147616762322882_6069692834526258832_n.jpg

Ai ka jetuar në kryeqytet dhe ka mbaruar shkollën e mesme “Ismail Qemali”, e më pas shkollën e mjekësisë, duke u bërë një nga doktorët më të nderuar për komunitetin dhe pacientët e tij.

29792449_470035523414336_5858244428631638016_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img