Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

EMRI/Ndërron jetë i dënuari në burgun e Peqinit, ishte infektuar me Covid

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka ndërruar jetë një 76 vjeçar i burgosur në burgun e Peqinit. Mësohet se shtetasi Andre Berberi ka humbur jetën si pasojë e infektimit me Covid-19, ndërsa gjendja e tij vinte duke u përkeqësduar dita ditës.

Ai po vuante dënimin në burgun e Peqinit, pasi 15 vite më parë kishte vrarë një djalë të ri dhe ishte dënuar 25 vite burg për veprën penale: “Vrasje me dashje”.

Theksojmë se shifrat e Covid ditët e fundit kanë pësuar rritje të ndjeshme, ndërsa varianti Omicron vijon të përhapet me shpejtësi në Europë dhe Ballkan.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img