Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Ndërron jetë aktori i njohur amerikan

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7a8052f68826d557a8ba47c783b9316a

Aktori i njohur amerikan ka ndërruar jetë në moshën 77-vjeçare.

Aktori është i njohur për rolet televizive Kojak dhe Knots Landing.

Lajmin e hidhur e ka bërë me dije përfaqësuesi i Dobson, i cili tha se aktori ka ndërruar jetë në një spital në Stockton të Kalifornisë.

Në vitin 1973, Kevin fitoi famën për herë të parë nga roli i tij si detektiv Bobby Crocker në serialin policor CBS Kojak . Ai luajti në serial për të pesë sezonet dhe përsëriti rolin e tij në filmin televiziv spinoff të vitit 1990.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img