Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Ndërron jetë 24-vjeçari nga Fushë-Kruja, ishte rekordmen noti dhe e ardhmja e sportit në vendin tonë

spot_img

Lajme të ngjashëm

5a384167212c5a5a48f2104b70c9b7a1

Më shumë

spot_img