Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Ndërron jetë 22 vjeçari, i shpërtheu granata kur po hapte kanalin kullues

spot_img

Lajme të ngjashëm

b61e6ed9efeab05626f883d07e194211

Endri Guçe, 22 vjeç, nga fshati Vërdovë i Pogradecit, ka humbur jetën sot në spitalin e traumës në kryeqytet ku ishte dërguar pas plagosjes së djeshme.

22 vjeçari ishte duke punuar së bashku me dajën e tij, Raif Muçllari, 52 vjeç, për hapjen e një kanali kullues kur kanë hasur në një granatë të vjetër. Shpërthimi i granatës ka dëmtuar rëndë dy personat dhe sot i riu ka ndërruar jetë. Ndërkohë, Muçllari vazhdon të jetë nën kujdesin e mjekëve.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img