Ndërroi jetë sot prej Covid-19, kush është ish-volejbollistja e Vllaznisë (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 13:08 12-07-2020 Ndërroi jetë sot prej Covid-19, kush është ish-volejbollistja e Vllaznisë (FOTO) Fotomontazh

Covid-19 shënoi sot 4 viktima të reja në Shqipëri, duke rritur bilancin e personave që kanë ndërruar jetë nga Coronavirusi. Një prej tyre, është Gonxhe Rexhepi, 57-vjeçarja nga Shkodra.

 

voll.jpg

Gjatë rinisë së saj, Rexhepi është aktivizuar me klubin sportive të volejbollit Vllaznia. Lajmin e kanë shpërndarë ish-kolegët e saj në rrjetet sociale, duke shprehur ngushëllimet e rastit.

fyty.png

Stafi i Newsbomb.al shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët dhe miqtë.

Sot në vendin tonë u shënuan 4 humbje jete dhe 83 raste të reja me koronavirus, gjatë 24 orëve të fundit. 

Në 24 orët e fundit ka shtime rastesh dhe në radhët e moshave të reja. Janë 72 pacientë të shtruar, 3 në terapi intensive ndërsa 4 të intubuar

Gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 420 testime, nga të cilat 83 raste kanë rezultuar pozitive, duke e çuar në 3454 numrin total të të infektuarve që nga përhapja e pandemisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011157989501953
array(1) { ["section"]=> string(84) "nderroi-jete-sot-prej-covid-19-kush-eshte-ish-volejbollistja-e-vllaznise-foto-213618" }