Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Ndërroi jetë pasi u hodh nga kati i tretë, 25-vjeçari lushnjar kishte 1 javë që kishte kaluar Covid-in; shokët e morën për një birrë, por…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d04ea1f09aec7efabd08e8de6146ff44

Një ngjarje e rëndë ndodhi dje, ngjarje e cila tronditi gjithë qytetin e vogël myzeqar. 25 vjecari B.H nga Lushnja, kishte pak kohë që kishte lëvizur nga Tirana për të qenë pranë familjes në Lushnjë, ku dhe kishte filluar punë te zyra e punës.

Por nuk qe e thënë të gëzohej vetë e të gëzonte familjen. Në mënyrë krejt të papritur mbrëmjen e djeshme i dha fund jetës duke u hedhur nga kati i tretë i një godine në Lushnjë.

Kishte gati 1 javë që kishte kaluar Covid-in, dukshëm me sukses për ato dy javë. Por pas mbarimit të kurës me sëmundjen, kishte disa ditë që nuk kishte dalë nga shtëpia.

Ishin shokët e vetë që e morën për një birrë, ta nxirrnin nga shtëpia për t’u gëzuar. Por një gjë e tillë rezultoi fatale për djaloshin 25-vjecar.

Ai u përcoll sot në banesën e fundit duke lënë dhimbje të madhe pas tek familja dhe miqtë e tij.

ai.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img