Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Ndërroi jetë nga Covid-19, Çiljeta Xhilaga prek me fjalët për babain e saj, publikon fotot nga fëmijëria

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4f26967415b29894fdc16abd988acce4

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga humbi babain e saj, pasi ishte infektuar me koronavirus.

Ajo ka postuar shiritin e zi në rrjetet sociale, ndërsa tashmë ka bërë edhe një postim prekës për njeriun e saj të shtrenjtë.

Çiljeta i ka dedikuar disa fjalë prekëse babait, duke i shprehur mirënjohjen dhe falenderimin për mbështetjen që i ka dhënë në jetë.

Postimi i plotë:

O zemra ime ti, qe dhe nje liber te shkruaj per ty nuk mbarojne fjalet cfare njeriu ke qene ti dhe cfare babai shembullor… Kurre s’me ka munguar asgje qe femije, vetem fale teje. Me dhe cdo gje ne jete, e mbaj mend si tani kur me coje ne kurs anglishteje e italishteje qe femije, kur me coje ne kursin e notit e ne cdo vend tjeter ku kisha une deshire. Me mbeshtete ne cdo gje hap timin ne jete, te drejte apo te gabuar, per mua ke qene babai ideal dhe jam krenare qe kam mbartur nga ty virtytet me te mira: dashamiresine dhe zemren e bardhe. Te pakten endrren time me te madhe e realizova, te bera gjysh o zemra ime ti, qe vetem kur te permendja Fernandon reagoje. Inshallah ALLAHU ta ka ruajtur nje vend te mire ne Xhenet afer Profetit tone MUHAMEDTe dua pergjithmone babush!

E falenderoj pa fund te gjithe e ekipin e mjekeve infermjereve te spitalit “Shefqet ndroqi” bashke me Prof.Perlatin per te gjithe perkushtimin qe treguan deri ne frymen e fundit sdo ta harroj kurr humanizmin tuaj por cfar esht e shkruar esht e shkruar.

babai_1.png

babai_2.png

babai_3.png

babai_4.png

babai_5.png

babai_6.png

babai_7.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img