Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Ndërroi jetë në 2011, administratori gjen në banesë pas 10 vitesh burrin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një burrë ka qëndruar i vdekur në banesën e tij në Oslo, Norvegji për dhjetë vjet dhe u zbulua nga administrator i pallatit.

Sipas mediave të huaja burri i cili ishte rreth 60-vjeç ishte i martuar më shumë se një herë dhe kishte fëmijë.

Bazuar nga deklaratat e fqinjve  ai ishte një person i mbyllur dhe nuk dilte në shoqërohej me fqinjët prandaj dhe nuk e kishin vënë re mungesën e tij.

Ai u gjet vetëm pasi administrator i pallatit i kërkoi policisë që të hapte apartamentin në mënyrë që të mund të kryente mirëmbajtjen e banesës.

Sipas policisë dyshohet se burri ka humbur jetën në muajin prill të vitit 2011, bazuar në një kuti kartoni të qumështit dhe një letër që u gjetën në banesën e tij.

Në autopsinë e bërë rezulton se burri ka vdekur për shkaqe natyrore.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img