Hapësire reklamuese

Politikë

Ndërpritet votimi për kreun e PD-së në Malësi të Madhe, pjesëmarrësit thyejnë kutinë e votave

Shkruar nga Newsbomb
Ndërpritet votimi për kreun e PD-së në Malësi të

Ndërpritet procesi i votimit për kreun e PD-së në Malësi të Madhe. Burime bëjnë me dije se kutia e votimit është thyer, si dhe janë djegur fletët e votimit për kryetarin e Partisë Demokratike.

Kandidatët pretendojnë për fryrje të listave dhe votim masiv pa qenë anëtarë të Partisë Demokratike.

Gjithashtu  janë hedhur akuza për votim edhe nga pjesëtarë të administratës së Bashkisë Malësi e Madhe.

Kandidati Isa Ramaj pretendon se disa persona që nuk janë anëtarë të PD, po marrin pjesë në votim.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese