Hapësire reklamuese

Aktualitet

Ndërpritet energjia elektrike nesër në Tiranë, zonat dhe oraret

Shkruar nga Newsbomb
Ndërpritet energjia elektrike nesër në Tiranë, zonat dhe

Gjatë ditës së nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë në disa zona të kryeqtetit, Tiranë. OSHEE përmes një njoftimi ka bër me dije se përgjatë orës 09:00-13:00 do të mbeten pa energji këto zona: Bulevardi “Zogu I”, rruga “Luigj Gurakuqi”, zona pranë sheshit “Avni Rustemi”, rruga “Fadil Rada”, rruga “Beqir Luga”, rruga “Tefta Tashko”.

Ndërsa, rreth orës 10:00-12:00 do të ikë energjia pjesërisht te “Rruga e Elbasanit”, Gjokaj, Vorë, Valias.

Stakimi i energjisë elektrike do të bëhet pasi do të kryhen punime në disa fidera të NST Qendër, NST Vorë dhe NST Valias, për mbarëvajtjen e rrjetit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese