Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Ndërprerje të energjisë elektrike, OSHEE jep njoftimin: Nesër do të preken këto zona…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e3e2b6ba423b65ff47f5baa5c5956527

Operatori i Shpërndarjes së energjisë Elektrike njofton se ditën e nesërme më 11 prill do të ketë ndërprerje të energjisë.

Sipas OSHEE, për shkak të kontratës së investimit për rikonstruksionin e kabinave që furnizohen nga fiderat N/ST do të stakohet energjia elektrike.

Stakimi prek pjesërisht zonat pranë rrugëvë ‘4 dëshmorët’, ‘Riza Cerova’, ‘Sul Bega’, ‘Muharem Gura’ dhe ‘Rruga Bardhyl’  në orët e para të mëngjesit.

Njoftimi i OSHEE:

Screenshot_8.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img