Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

Ndërprerje energjie në Kurbin, nis puna për rehabilitimin e linjës ‘Shkopet – Laç1’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zona e Kurbinit do të ketë ndërprerje energjie ditën e nesërme për shkak të punimeve në linjën linjës Shkopet – Laç1.

OST sh.a ju njofton se në datë 25/01/2019 nga ora 12:00-17:00 dhe ne datë 26-27/01/2019 nga ora 08:00-13:00 do te stakohen dhe tokëzohen linja Shkopet – Laç1, linja të Fidrit Milot në N/Stacionin Laç2 dhe linjat: Laç2 – Ulëz dhe Laç2– Lezhë.

Për shkak të veprimeve operative në rrjetin e sistemit të transmetimit, do të mbetet pa energji elektike disa  zona në rrethin e Kurbinit në date 25/01/2019  dhe 26-27/01/2019 në oraret e sipër njoftuara.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img