Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Ndërprerje energjie ditën e nesërme në këto zona të Tiranës, oraret

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

72e8346bc812305914753d1f5137ef76

OSHEE ka njoftuar se ditën e nesërme më datë 14 tetor do të ketë stakim të energjisë elektrike. Sipas njoftimit të OSHEE stakimi i energjisë në kryeqytet do të vijë për shkak të rikonstruksionit në kabinat elektrike.

Zonat dhe oraret ku do të stakohet energjia janë si më poshtë:

09:00-12:30

Rruga “Merdar Shtylla”

9:00-15:00

Rruga “Mahmut Xhelili”

09:00 – 13:00

Zona tek Kopshti Zoologjik pjesërisht.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img