Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Ndërprerje e energjisë elektrike nesër në Tiranë: Zonat dhe orari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE përmes një njoftimi ka bërë me dije se ditën e nesërme do të ketë stakim të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës për shkak të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit.

Nga ora 09:00 deri në orën 15:00, do të punohet në një nga fiderat e NST Mëzez. Për këtë shkak do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë: Domje, Shinat e Trenit dhe pranë rrugës së Laknasit.

Njoftimi i plotë i OSHEE:

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 21 shtator

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 21 shtator gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të punohet në një nga fiderat e NST Mëzez. Për këtë shkak do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Pjesërisht: Domje, Shinat e Trenit dhe pas zonës së Coca Cola

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img