Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Ndërprerje e energjisë elektrike nesër në Tiranë, ja në cilën orë dhe zona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE njofton qytetarët e Tiranës përmes një njoftimi publik, se si pasojë e rikonstruksionit të kabinave elektrike, pritet që ditën e nesërme gjatë fashës orare 09:00-16:00, të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

Shkëputja do të ndodhë pjesërisht në rrugën “Siri Kodra” dhe rrugën “Kosta Cekrezi”.

Njoftimi i plotë i OSHEE: Pershendetje/ Njoftim pët abonentët Tiranë

Stakim, 1 korrik

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 1 korrik, gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Pjesërisht: rruga “Siri Kodra”,  rruga “Kosta Cekrezi”

Më shumë

spot_img
spot_img