Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Ndërhynë për të shuar sherrin, vlonjati përfundon në burg bashkë me kunatin (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr në familja ka përfunduar me dy të arrestuar, njëri prej të cilëve i plagosur rëndë në qytetin e Vlorës.

Në fillim ka qenë Maksim Sadikaj që ka nisur të dhunojë bashkëshorten e tij M.S. Për të parandaluar konfliktin ka ndërhyrë vëllai i të dhunuarës Dashnor Begaj, i cili gjatë ngjarjes ka goditur me mjete të forta kunatin e tij, Maksim Sadikaj duke e plagosur.

Si pasojë e konfliktit, Policia ka vënë në pranga Dashnor Begajn për veprën “Plagosje e rëndë me dashje” dhe Maksim Sadikaj për “Dhunë në familje.”

Materialet i kaluan Prokurorisë së rrethit Vlorë për veprime të mëtejshme.

Më shumë

spot_img