Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Ndërgjegjësohet” Kryemadhi, takim elektoral me pjesëmarrje të kufizuar dhe distancë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6aee1c138a094531a17151e32b3dc9f5

Gjobat e vendosura për shkeljen e masave anti covid ndaj disa subjekeve politike duket se ndikuar në ndërgjegjësimin e kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi, për të mos organizuar grumbullime masive.

Vetëm pak ditë pasi Endrit Brahimllari i LSI-së u gjobit me 50 milion lekë të vjetra, Kryemadhi është shfaqur në një takim me format krejt të ndryshëm nga sa jemi mësuar ta shohim në bare apo restorante krah dhjetra mbështetësve.

Këtë herë hapësira ka qenë e madhe, të pranishmit kanë qenë nën 11 persona ndërsa kanë ruajtur edhe distancë. Pjesa tjetër ka qenë e pranishme përmes programeve online si “Zoom”.

fghfghjgfjgfjkgfhk.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img