Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Ndër vendet më të pastra, Voskopoja “mbytet” nga plerat, autoritetet e kanë mendjen te “Festa e Birrës”, zonat turistike lënë për të dëshiruar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Voskopoja edhe pse është ndër vendet me të pastra, duket se edhe aty kjo ka ndryshuar.

Siç shihet nga fotot e mëposhtme të siguruara nga newsbomb.al dhe pse jemi në kulmin e sezonit turistik, Voskopoja është e mbushur plotë me plera. Edhe pse fshati ka një numër të madh turistësh në këtë kohë, pastërtia e Voskopojës lë për të dëshiruar.

Turistët të cilët kanë ardhur për të shijuar ajrin e pastër dhe bukuritë natyrore, duhet të përballen me pamjen e mbeturinave në çdo rrugicë.

Duhet se autoritetet përkatëse e kanë mendjen te “Festa e Birrës” që po zhvillohet këto ditë në Korçë, duke lënë pas dore zonat turistike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img