Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

“Nder i madh”, Rama pret buzë Jonit dy kampionet e Kosovës: Uroj t’i vizitoj shpejt në Pejë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri ynë Edi Rama ka takuar sot buzë detit Jon dy kampionet e Kosovës në xhudo, Nora Gjakovën dhe Distria Krasniqit.

Ai ka publikuar një foto me to në Facebook, teksa e konsideron nder të madh takimin me to. Kreu i Qeverisë ka takuar dhe trajnerin e tyre Driton Kukën.

Me respekt krejt të posaçëm për forcën e jashtëzakonshme të shembullit që na japin, uroj t’i vizitoj së shpejti në Pejë për të mësuar prej eksperiencës fantastike të shkollës së tyre të kampionëve”, shkruan ndër të tjera kryeministri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img