Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Ndër bashkitë e para ku nisi numërimi, pezullohet procesi në Selenicë pas problemeve me një kuti

spot_img

Lajme të ngjashëm

Procesi i numërimit të votave në Bashkinë e Selenicës është pezulluar pasi një kuti votimi ka dalë me probleme.

Kjo bashki ishte ndër të parat në rang vendi ku filloi procesi i numërimit, mirëpo mesa duket tashmë puna e grupeve të numërimit ka ndalur. Kutia me vota e fshatit Treblovë ka dalë me probleme, edhe pse nuk dihet ende se për çfarë problemesh bëhet fjalë.

Procesi në KZAZ-të e tjera të Qarkut Vlorë ka nisur dhe numërimi i votave vijon normalisht.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img