Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Ndarja nga Loredana, Mozzik reagon për herë të parë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a546bf8ca4921f08543d7f04df35852d

Mozzik ka reaguar për herë të parë pas lajmeve për ndarjen nga Loredana. Ndarja e çiftit të njohur të showbizz-it bëri shumë bujë dhe duket se Mozzik ka vendosur të thyejë heshtjen.

I ftuar në një emision televiziv, reperi u shpreh se Loredana është “nëna e fëmijës tim”.

Ishet Loredana ajo e cila bëri publik lajmin pak javë më parë. Reperja u shpreh se ajo dhe Mozzik nuk janë më bashkë. Ndërkaq, nuk dihen arsyet që çuan në ndarjen e çiftit.

Pak muaj më parë ata u bënë prindër për herë të parë, pasi Loredana solli në jetë vajzën e tyre, Hana.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img