Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ndarja nga jeta e pedagogut në Akademinë e Forcave të Armatosura, ministri Peleshi: Kolonel Agim Sulaj humbi sot betejën me Covid-19

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

530b893b11b566e9003ca112783e0def

Kolonel Agim Sulaj, pedagog në Akademinë e Forcave të Armatosura është ndarë nga jeta sot pasi nuk e ka fituar dot betejën me virusin Covid-19.

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi i shpreh ngushëllimet familjes, ndërsa thotë se ai ishte një pedagog i shkëlqyer.

“Kolonel Agim Sulaj, pedagogu i shkëlqyer i Akademisë së Forcave të Armatosura ka humbur sot betejën me COVID-19. Ngushëllimet më të sinqerta për familjen dhe kolegët”, shkruan Peleshi.

Më herët, ka reaguar dhe ish-ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka. Xhaçka shkruante se Sulaj kontribuoi në përgatitjen e brezave të tërë ushtarakësh dhe punoi më shumë profesionalizëm, për atë që Akademia e Forcave të Armatosura është sot.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img