Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Ndarja nga jeta e kolonel Neshet Shenës, Meta shpreh ngushëllimet: Shembull frymëzues i ushtarakut profesionist dhe drejtuesit model

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5e316f3ff34c69fbe354c4aef21c40a3

Ditën e sotme është ndarë nga jeta kolonel Neshet Shena, i cili vuante prej vitesh nga leuçeima akute.

Presidenti Ilir Meta me anë të një postimi në rrjetet sociale i ka shprehur ngushëllimet familjes dhe të afërmve të kolonelit.

Meta shprehet se kolonel Shena do të mbetet shembull frymëzues i ushtarakut profesionist dhe drejtuesit model në radhët e Forcave tona të Armatosura, njeri me vlera dhe integritet të lartë qytetar.

“I trishtë lajmi për ndarjen e parakohshme nga jeta të Komandantit të Qendrës së Bashkuar Operacionale, Kolonel Neshet Shena.

Me një karrierë të gjatë, të spikatur e të vlerësuar, Kolonel Shena do të mbetet shembull frymëzues i ushtarakut profesionist dhe drejtuesit model në radhët e Forcave tona të Armatosura, njeri me vlera dhe integritet të lartë qytetar.

Ngushëllimet më të ndjera bashkëshortes Rita, fëmijëve Kreshnik dhe Nerid, miqve, kolegëve dhe komunitetit të ushtarakëve për këtë humbje të madhe.

Lamtumirë Kolonel! U prehsh në paqe”, shkruan Meta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img