Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Ndarja nga jeta e eurodeputetit Kukan, Basha: Mendimet dhe lutjet e mia shkojnë për familjen e tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar i hidhëruar për ndarjen nga jeta të ish-ministrit të Jashtëm të Sllovakisë, ish-deputeti i Parlamentit Europian Eduard Kukan.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Basha i shpreh ngushëllime familjes për ndarjen nga jeta.

albsig

“Me pikëllim të thellë për ndarjen nga jeta të mikut tim të dashur Eduard Kukan. Mendimet dhe lutjet e mia shkojnë për familjen, miqtë dhe kolegët e tij në të gjithë Evropën @EPPGroup”shkruan Basha në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img