Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Ndarja nga jeta e Bashkim Finos, Nishani me videomesazh: Lajm i trishtushëm, lutem që shpirti i tij të prehet në paqe

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish Presidenti Bujar Nishani ka ndarë një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të parakohshme të Bashkim Finos.

Me anë të një videomesazhi, Nishani i ka shprehur ngushëllime familjes dhe të afërmve të Finos për humbjen e madhe.

“Ndarja e parakohshme nga jeta e ish-kryeministrit, deputetit, ish kryetarit të bashkisë, politikanit, qytetarit, bashkëshorti, babait Bashkim Fino është një lajm i trishtushëm dhe i hidhur. Unë sot bashkoj ngushëllimet e mia më të ndjera me ata të cilët bashkëpunuan, ndanë projekte politike dhe angazhime politike me Bashkim Finon.

Po pavarësisht projekteve politike që na ndajnë në jetën e përditshme vlerat që na bashkojnë janë ato të gadishmërisë për t’i shpërbyer vendit, shtetit. Duke marrë përsipër edhe kosto të caktura dhe Bashkim Fino ishte një ndër këto njerëz. Ndaj unë sot bashkojë ngushëllimin me familjen, të afërmit dhe miqtë e tij, duke u lutur me ta që shpirti i Bashkimit të prehet në paqen e merituar,” thotë Nishani në videomesazh.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img