Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
63 %
5.7kmh
75 %
Sht
14 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Ndarja nga jeta e Bashkim Finos, Basha mesazh ngushëllimi për socialistin: Do të vlerësohet gjithmonë si një zë i rëndësishëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka ndarë një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të deputetit socialist Bashkim Fino.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Basha shkruan se kontributi i Bashkim Finos në politikën shqiptare do të vlerësohet gjithmonë si një zë i rëndësishëm për stabilitetit politik dhe shoqëror të vendit.

Basha ndër të tjera i ka shprehur ngushëllime familjes së Finos dhe miqëve të tij.

“Me trishtim mësova lajmin për ndarjen nga jeta të ish-kryeministrit, ish-ministrit dhe ish-deputetit Bashkim Fino. Jam i bindur se kontributi i Bashkim Finos në politikën shqiptare do të vlerësohet gjithmonë si një zë i rëndësishëm për stabilitetit politik & shoqëror të vendit.

I shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes Fino dhe të gjithë të dashurve të tij. U prehtë në paqe” shkruan Basha.

Bashkim Fino ka ka dnërruar jetë mëngjeisn e sotëm në moshën 59-vjeçare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img