Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ndarja nga jeta e babait, shtyn xhirimet e klipit të Sonit me Skivin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ac2d956b612b1bb32ab5eebf9dc741a8

Ndarja e parakohshme nga jeta e babait të Soni Malajt, ka shtyrë xhirimet e klipit të këngëtares në bashkëpunim me reperin nga Kosova, Skivi.

Më herët është lajmëruar se Soni dhe Skivi po përgatiten për publikimin e këngës së tyre, megjithatë projekti ka mbetur në vend.

Sëmundja e babait e ka detyruar Sonin që të fokusohet më shumë te familja dhe të lërë për pak kohë pas këtë projekt.

Lexo edhe: Ndahet nga jeta babai i Soni Malaj, dedikimi prekës i këngëtares

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img