Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Ndarja nga futbollisti shqiptar, modelja sqaron të vërtetën: Zgjodha dinjitetin para dhunës psikologjike..

spot_img

Lajme të ngjashëm

414bf3b970c2ed70e5a0ac6778deca1c

Modelja Erjona Sulejmani dhe futbollisti shqiptar që luan në kombëtaren e Zvicrës, Blerim Xhemaijli ishin një nga çiftet më të përfolura të show bizz-it. Por prej disa kohësh tashmë, ata nuk janë më bashkë. Këtë gjë e ka konfirmuar më herët vetë modelja Sulejmani, por ndërkohë ditën e sotme ajo ka dhënë një sqarim lidhur me gjendjen e çiftin, por edhe atë të mbiemrit pas shumë lajmeve që dolën në mediat zvicerane.

Në një postim në rrjetet sociale, Sulejmani shkruan se e ka ende mbiemrin e Blerim Xhemajlit.

Më tej modelja specifikon se ka qenë ajo që e kishte lënë futbollistin e njohur dhe për këtë gjë shkak ishin bërë sipas saj, poshtërimi dhe dhuna psikologjike.

Më poshtë postimi i Erjona Sulejmani:

Screenshot_12_copy.jpg

“Burri im nuk ma ka hequr mbiemrin dhe nuk është ish. Para se të kritkoj duhet të duhet të sqarojë grindjet dhe keqkuptimet sidomos ato ligjore. Sidoqoftë, burri tim e lashë unë. Me guximin dhe dinjitetin që aq shumë gra nuk kanë, duke preferuar të mbajnë avantazhet e pasurisë me koston e çdo poshtërimi dhe dhune psikologjike”, shkruan Ermira Sulejmani.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img