Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Ndarja e parakohshme nga jeta, shikoni si ka qenë Dritan Prifti në rini (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

06d73c3cdc31e5ba8ea042c256c2b68e

Ditën e djeshme për familjen Prifti ka qënë një ditë zie dhe hidhërimi të thellë.

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti u nda nga jeta në moshën 49-vjeçare nga një sëmundje e rëndë gjaku, prej së cilës vuante prej kohësh.

Por, si ka qenë në rininë e tij ish-deputeti Prifti? Përmes kësaj fotoje bardh e zi, shohim si ka qënë në rininë e tij Dritan Prifti, i cili në dukje nuk është më shumë se 20 vjeç.

Kjo foto është publikuar nga një miku i tij në rrjetet sociale, teksa ngushëllon familjarët e tij për humbjen e parakohshme të Priftit.  

 

dritaaaaa.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img