Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Ndarja e bujshme me Robert Berishën, reagon për herë të parë Nora Istrefi

Lajme të ngjashëm

Nora Istrefi ka reaguar për herë të parë pas ndarjes nga Robert Berisha, me të cilin ka edhe një vajzë, me emrin Rene.

Ishte Roberti, ai i cili bëri publik lajmin, ndërsa Nora nuk pati thënë asnjë fjalë për ndarjen.

Sakaq, duket se heshtjes i ka ardhur fundi, dhe këngëtarja ka reaguar. E pyetur nga “Prive” në sfilatën e Valdrin Sahiti, Nora është shprehur se i uronte ish-it të saj gjithë të mirat duke mos komentuar faktin që është në një lidhje të re.

Pjesë nga intervista:

Pyetje: A ke për të shtuar diçka lidhur me divorcin tënd?

Nora Istrefi: Asnjë nuk kam për të shtuar, veçse i uroj më të mirat!

Pyetje: Ka thashetheme që je në lidhje të re!

Nora Istrefi: Bye!

1567423879_noraistrefireneerobertberisha1.jpg


Më shumë