Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Ndaloi makinën me ushqime për IFTAR dhe rrahu shoferin, mendonte se ishte e PS, Policia procedon ish-krahun e djathtë të Lulzim Bashës, Florenc Hoxha

spot_img

Lajme të ngjashëm

Florenc Hoxha, ish-drejtor i Policisë Bashkiake të Tiranës dhe një mbështetës i PD me precedentë të mëparshëm penalë, procedohet penalisht nga Policia e Tiranës.

Procedimi i Hoxhës ka ardhur pasi pasditen e djeshme në Vaqarr ka bllokuar makinën e 36 vjeçarit Bledar Goga dhe e ka qëlluar atë me grushte. I pranishëm ka qenë dhe përfaqësuesi i PD në këtë zonë Belind Këlliçi.

Bledar Goga ka qenë duke çuar në Vaqarr ndihmat e dhuruara nga një organizatë bamirëse për çeljen e iftarit duke qenë se jemi në muajin e bekuar të Ramazanit. Mirëpo, përfaqësuesit e PD e kanë ndaluar 36 vjeçarin dhe e kanë rrahur, duke menduar se ndihmat po shpërndaheshin për vota nga Partia Socialiste.

Lexo edhe: SKANDALI i Partisë Demokratike/ Ndaluan makinën me ushqime në Vaqarr dhe thanë se ishte për VOTA, ushqimet ishin për iftar

Më shumë


spot_img

spot_img