Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ndaloi makinën dhe doli të kërkonte ndihmë, humb jetën një shofer në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dafcd74c9a4a7f42605887a8e3c2c31b

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës në lagjen numër 11 “Aleksandër Goga”.

Bëhet me dije se drejtusi i një mjeti nuk është ndjerë mirë ka dalë nga makina për të shkuar pranë një dyqani për të kërkuar ndihmë dhe është rrëzuar përtokë.

Mësohet se personi është nxirë në fytyrë dhe ka humbur jetën. Dyshohet se shoferi ka pësuar infarkt.

Në vendgjarje ndodhet policia dhe ambulanca.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img