Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ndalohet në Kakavijë TURKU me pasaportë të falsifikuar, donte të shkonte në Greqi e më pas me avion në Gjermani

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8945d744fbbee1673a4fa8a18bde1b9e

Një 45 vjeçar me origjinë turke është ndaluar nga autoritetet shqiptare në Doganën e Kakavijës pasi po tentonte të kalonte drejt shtetit fqinj me pasaportë tëë falsifikuar.

Mësohet se turku i arrestuar është Azgan Aytoruglu 45 vjeç. Ai po tentonte të kalonte nga Shqipëria për në Greqi me dokumente të falsifikuara, e më pas të udhëtonte me avion drejt Gjermanisë.

45 vjeçari me origjinë turke është ndaluar nga Policia dhe po merret në pyetje për origjinën e pasaportës së falsifikuar dhe personat që ia kanë shitur atë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img