Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Ndalohet 61 vjeçari në Tiranë, përndoqi dhe ngacmoi seksualisht një grua

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 61 vjeçar është ndaluar nga Policia e kryeqytetit pasi dyshohet se në periudha të ndryshme kohore ka përndrjekur dhe ka ngacmuar një grua.

Sipas njoftimit, efektivët e Hetimit të Krimit në Tiranë kanë ndaluar me iniciativë shtetasin me inicialet D.D pasi dyshohet se në periudha të ndryshme kohore, ka përndjekur, ka kryer veprime të turpshme dhe ka ngacmuar seksualisht një shtetase.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 4 u bë ndalimi me iniciativë i shtetasit D. D., 61 vjeç, pasi dyshohet se në periudha të ndryshme kohore, ka përndjekur, ka kryer veprime të turpshme dhe ka ngacmuar seksualisht një shtetase”, njofton Policia.

Gjithashtu, është arrestuar në kryeqytet në kushtet e flagrancës një tjetër shtetas, i cili ka thyer urdhrin e përkohshëm për qëndrimin në shtëpi të të dënuarve.

“Po nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 4 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Xh. B., 24 vjeç, pasi ka thyer masën e sigurisë personale shtrënguese “Për qëndrimin e përkohshëm në shtëpi të të dënuarve” dhe është konstatuar jashtë banesës”, vijon Policia.

Më shumë
spot_img
spot_img