Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

“Ndal Policia!”, vëllezërit në Kurbin braktisin makinën dhe largohen, njëri i drejton pistoletën efektivit dhe e kërcënon (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në Kurbin. Fatmirësisht pa pasoja në njerëz, por që mund të përshkallëzonte.

Policia në Kurbin i ka bërë thirrje një automjeti me targa AA250XM, që drejtohej nga shtetasi Fation Lika që të ndalojë. Ky i fundit ka dalë nga makina duke ikur me shpejtësi, ndërsa në ecje e sipër ka kërcënuar me armë punonjësit e policisë rrugore.

Abc raporton se efektivët kanë bërë të mundur shoqërimin e tij dhe të vëllait Klodian Lika. Aktualisht po kryhen hetimet në lidhje me këtë rast.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img