Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

“Ndal, kushdo që mendon se mund të tallet me ne”, mesazhi i Kryemadhit: Nuk e përdorni dot LSI-në

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, gjatë një takimi elektoral nga Njësia 11 në Tiranë, ka patur edhe një mesazh për ata, që sipas saj, mendojnë se “mund të tallen me LSI-në”.

Kryemadhi i bëri thirrje qytetarëve ta mbështesin në 25 prill, pasi tha se nuk do të tërhiqet në betejën e saj ndaj atyre që duan ta përdorin LSI-në.

Ajo që unë dua të ndaj sot me ju është që ne nuk do të ndalemi për asnjë sekondë për t’i thënë ndal, kujtdo që mendon se tallet me ne, kujtdo që mendon se tallet me ne. Në 25 prill, të rinjtë dhe të rejat dhe më shumë nënat do shkojnë të votojnë numrin 6.

Ky mesazh është për këdo nga Shkodra në Sarandë, është për këdo që mendon se LSI është parti që mund ta bësh si të duash. Të më ndihmojnë të rinjtë, të rejat se unë nuk do tërhiqem në betejën time ndaj atyre që duan të marrin peng të ardhmen.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img