Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Ndahet papritur nga jeta rapsodi shqiptar

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është ndarë sot nga jeta rapsodi i njohur nga Kosova, Pjetër Bisaku.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë miku i tij, Tom Sokoli, i cili u ka shprehur ngushëllime familjarëve për humbjen e njeriut të dashur.

Lajm i hidhur

Vdes rapsodi i mirënjohur PJETER BISAKU

Ngushëllime familjes ,farefisit të gjithë rapsodëve shokëve dhe miqve .

Pushoftë ne paqe”, shkruan Tom Sokoli.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img