Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Ndahet nga jeta regjisori i ‘SpongeBob SquarePants’, Tuck Tucker ishte 59-vjeç

spot_img

Lajme të ngjashëm

186f9acdebf2d56d0b69e1c6799d55db

Regjisori i serialit të famshëm për fëmijë “SpongeBob SquarePants”, Tuck Tucker ka humbur jetën.

Sipas informacioneve nga mediat e huaja, Tucker u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare ndërkohë që akoma nuk dihen arsyet e vdekjes së tij, shkruajnë mediat e huaja.

 “Me zemër të thyer familja Tucker njofton vdekjen e Tuck Tucker, babait, burrit, djalit, vëllait dhe xhaxhait”,- ka njoftuar familja e tij përmes një postimi në rrjetet sociale.

Tuck Tucker e ka filluar karrierën e tij në 1987 me filmat “Pinocchio” dhe “Perandori i Natës,” “The Little Mermaid”.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img