Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Ndahet nga jeta në moshën 43-vjeçare ylli i filmave porno

spot_img

Lajme të ngjashëm

3c686e011346af332bc9aa3cfe852c2e

Ylli i filmave porno, Jessica Jaymes, ka ndërruar jetë ditën e djeshme në shkaqe ende të panjohura.

Jaymes u modeli i parë i Hustlerit në industrinë pornografike.

Mediat e huaja raportojnë se një shoqe shkoi të kontrollonte Xhesikën pasditen e së martës në shtëpinë e saj në San Fernando Valley sepse nuk kishte dëgjuar prej saj për një kohë.

Ndërkohë, kur mbërriti në shtëpinë e saj, e gjeti Xhesikën pa ndjenja.

Shkaku i vdekjes është ende i panjohur dhe tani Zyra e Korporatës L.A. Coroner’s po heton.

Xhesika kishte një histori konfiskimesh. Autoritetet gjetën ilaçe të ndryshme në banesën e saj.

Jessia-Jaymes-1.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img