Hapësire reklamuese

Bota

Ndahet nga jeta në moshën 32-vjeçare komediani i njohur

Shkruar nga Newsbomb

Komediani, Kevin Barnett, ka vdekur në moshën 32 vjeçare.

Barnett  ka shkruajtur dhe është shfaqur në serinë 'Rel' të Fox. Njoftimi u bë të martën nga Ben Kissel teksa dha lajmin e hidhur për të gjithë fansat e Barnett, shkruan Dailymail.

‘Është shumë prekëse të ju informojmë për vdekjen e Kevin Barnett. Gëzimi që ai solli në jetën tonë është dhurata më e madhe që kemi marrë ndonjëherë. Kujtojini miqve tuaj se i doni ata, sepse kurrë nuk e dini kur jeni apo kur do t’i shihni përsëri. Ne ju duam KB “.

Ndërkaq, ende nuk dihen rrethanat e vdekjes.

Komediani postoi për herë të fundit në Instagram, gjatë fundjavës kur ishte në Meksikë, duke bërë shaka se ishte akuzuar për përvetësim kulturor për shkak të veshjes së tij.

shutterstock_editorial_9777830n_huge.jpg

kevin_barnett-getty-h_2019.jpg

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese