Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Ndahet nga jeta në moshën 23 vjeçare djali i biznesmenit të njohur shqiptar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është ndarë dje nga jeta në moshën 23 vjeçare djali i biznesmenit të njohur shqiptar, Ahmet Muçaj.

albsig

Silvestër Muçaj, 23 vjeç, ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë dhe pavarësisht mjekimeve të vazhdueshme nuk ka arritur t’i bëjë ballë.

I riu është përcjellë sot për në banesën e fundit nga familjarët dhe shumë miq të tij.

23 vjeçari ishte djali i vetëm i biznesmenit Muçaj, i cili njihet edhe si Meti i Kristalit, pasi ka patur në pronësi ish-universitetin “Kristal”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img