Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Ndahet nga jeta këngëtari i muzikës përmetare, anëtar i sazeve të Usta Laverit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është ndarë nga jeta Jarek Muço, këngëtari i muzikës popullore përmetare dhe anëtar i sazeve të Usta Laverit.

Lajmin për vdekjen e tij është konfirmuar nga grupi i ‘Sazeve të Përmetit’

Postimi:

I paharruar qofsh Jarek!

Jarek Muço, miku e shoku ynë i fëmijërisë, pjestar i sazeve të Usta Laverit prej viteve 1980 e deri më sot, si llahutier e këngëtar, u nda sot para kohe nga jeta! ?

Kabatë përmetare qajnë për të!

Ngushëllime familjes së Tij, vëllait Ylli Muço si dhe shokëve e miqve të shumtë të sazeve e muzikës përmetare.

I paharruar qofsh Jarek!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img